Balneum Baby Basic – najlepszą serią kosmetyków dla dzieci

Miesięcznik „Mamo to ja” przyznał nagrodę „Najlepszy produkt dla dzieci” w kategorii KOSMETYK całej linii Balneum Baby Basic. Wszystkie trzy produkty z serii Balneum zostały wyróżnione tytułem HIT 2010.  

 Miesięcznik „Mamo to ja” już po raz czternasty przyznał nagrody „Najlepszym produktom dla dzieci” wyróżniając je tytułem HIT 2010. Seria dermokosmetyków dla dzieci Balneum Baby Basic: Pielęgnacyjny Olejek do kąpieli, Kojący Olejek do kąpieli oraz Krem, wygrała w kategorii „kosmetyki”. Jury oceniało przede wszystkim jakość, bezpieczeństwo, komfort stosowania oraz wydajność produktów. Balneum Baby Basic sprawdziło się także u dzieci z problemami skórnymi i alergią.

Produkty Balneum Baby Basic zostały stworzone wyłącznie z bezpiecznych składników,o potwierdzonej w badaniach klinicznych formule. Zawierają olej sojowy – źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6, witaminę E, flawonoidy, lecytynę i sterolinę. Olej sojowy utrzymuje prawidłową barierę ochronną skóry, ma działanie przeciwzapalne, prze­ciwalergicznei przeciwświądowe. Produkty Balneum łatwo się wchłaniają, skutecznie  łagodzą podrażnienia, nawilżają i natłuszczają skórę, nie zatykając przy tym gruczołów łojowych. Nie zawierają parafiny, ani sztucznych barwników. Są odpowiednie dla niemowląt i dzieci w każdym wieku. Kosmetyki posiadają rekomendację Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych. Są dostępne wyłącznie w aptekach.

Seria Balneum Baby Basic

Pielęgnacyjny Olejek do Kąpieli Balneum Baby Basic doskonale rozpuszcza się w wodzie, tworząc aksamitną, mleczną kąpiel, która myje i jednocześnie dostarcza naskórkowi naturalnych lipidów. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt i dzieci w każdym wieku. Nie zawiera parafiny, parabenów ani sztucznych barwników . 

 Kojący Olejek do kąpieli – oprócz naturalnego, oczyszczonego oleju sojowego, zawiera działającą miejscowo substancję przeciwświądową Laureth-6,5, która pomaga zwalczać uczucie swędzenia oraz przynosi ulgę suchej i podrażnionej skórze. Jak wykazały badania, Kojący Olejek do Kąpieli Balneum Baby Basic nie tylko wspiera redukcję świądu u dzieci, ale także wspomaga profilaktykę powstawania wtórnych stanów zapalnych
i ogranicza konieczność stosowania miejscowych sterydów. Skuteczność i bezpieczeństwo tego dermokosmetyku potwierdzono w testach z udziałem dzieci z atopowym zapaleniem skóry (AZS). Produkt nie zawiera parafiny, parabenów ani sztucznych barwników. Można go stosować do regularnej pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt i dzieci w każdym wieku.

Krem stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej pielęgnacji skóry niemowląt oraz dzieci. Emolientowa formuła pomaga wytworzyć i utrzymać naturalną barierę ochronną naskórka. Doskonałe nawilża i natłuszcza. Łagodzi podrażnienia i ogranicza wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych. Krem nie zawiera barwników ani substancji zapachowych.

Wkrótce do serii dołączy Krem na odparzenia pieluszkowe – Krem na pupę.

O wysokiej jakości produktów Balneum Baby Basic przekonała się Anna Dereszowska, która została ambasadorką marki.

Więcej informacji: www.pielegnacjadziecka.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dziecko, Kosmetyki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.