Bionect® Krem do rany przyłóż

Otarcia skóry wiążące się z pierwszymi krokami dziecka, skaleczenia i zadrapania – stały element dziecięcych zabaw, rany pooperacyjne, oparzenia ciała, poparzenia powstałe podczas kąpieli słonecznych – to sytuacje wpisane w życie każdej rodziny, dotyczące wszystkich jej członków – od najmłodszych, po najstarszych. Dlatego w każdym domu powinna znajdować się apteczka, do której można sięgnąć w nagłych przypadkach aby odkazić i zabezpieczyć ranę oraz przyspieszyć proces gojenia. Dobry preparat zadba również o to, aby zminimalizować powstawanie szpecących blizn.

Ciężko jest znaleźć uniwersalny środek, który będzie skuteczny zarówno dla dorosłych, jak i bezpieczny dla najmłodszych, dlatego przeważnie kupujemy kilka różnych produktów, które zajmują miejsce w – zazwyczaj niewielkich – apteczkach czy szafkach na leki. Rozwiązaniem tego problemu może być uniwersalny preparat Bionect® w postaci kremu, dostępny już w dobrych aptekach – bez recepty.

Bionect® Krem zawiera kwas hialuronowy – biologiczny polisacharyd (cukier złożony) występujący w przestrzeni międzykomórkowej większości tkanek. Dzięki swoim właściwościom hydrofilowym (zdolności cząsteczek do łączenia się z wodą) utrzymuje prawidłową zawartość wody w przestrzeni międzykomórkowej, ułatwiając w ten sposób migrację komórek i regenerację naskórka na miejscu uszkodzeń. Kwas hialuronowy przyczynia się do stymulacji wszystkich faz związanych z procesem gojenia ran. Jego działanie zostało przetestowane w różnych dziedzinach medycyny i udokumentowane licznymi badaniami naukowymi.

Bionect® Krem zalecany jest w leczeniu uszkodzeń i ran skóry, a w szczególności do pokrycia skaleczeń, otarć, ran (także pooperacyjnych). Bionect® Krem stanowi również pomoc w łagodzeniu podrażnień skóry związanych z AZS (atopowym zapaleniem skóry) i ŁZS (łojotokowym zapaleniem skóry) oraz PZS (pieluszkowym zapaleniem skóry) u najmłodszych.

Bionect® Krem dostępny jest w dobrych aptekach bez recepty.

Sugerowana cena Bionect® Krem – tuba 30g, 21zł

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez recepty, Wypoczynek. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.