System InstaDRY™ – innowacyjna ochrona w nietrzymaniu moczu

Dla 50% Polek jedną z najbardziej uciążliwych konsekwencji nietrzymania moczu (NTM) jest uczucie wilgoci, które towarzyszy im przez cały dzień.[1] W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania kobiet z dolegliwością NTM marka TENA wprowadziła na rynek wkładki anatomiczne z innowacyjnym systemem natychmiastowego wchłaniania InstaDRY™. Dzięki temu rozwiązaniu nowe wkładki TENA Lady Extra Plus i TENA Lady Maxi to najszybciej chłonące wkładki TENA, zatrzymujące wilgoć z dala od skóry.

Nietrzymanie moczu to według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) jeden z dziesięciu najpoważniejszych problemów zdrowotnych współczesnego społeczeństwa, którego na pewnym etapie życia doświadcza co 4. kobieta[2]. W przypadku zdiagnozowania tej dolegliwości dla wielu kobiet ważne jest zachowanie dyskrecji o problemie, jak również poczucie komfortu podczas wykonywania codziennych czynności.

Nowe rozwiązania i udoskonalony kształt!

Wkładki anatomiczne TENA Lady przeznaczone są dla osób, u których problem NTM występuje w małym i średnim stopniu. Produkty TENA Lady podzielone są według kształtu, rozmiaru i poziomu chłonności, dzięki czemu kobiety mogą dobrać je do wszystkich rodzajów nietrzymania moczu, aktywności i typów budowy ciała, zapewniając sobie wygodę i komfort. Nowością na rynku są wkładki anatomiczne TENA Lady Extra Plus i TENA Lady Maxi, które dzięki systemowi InstaDRY™ charakteryzują się najszybszą chłonnością, zatrzymując wilgoć z dala od skóry. To najlepszy wybór dla osób ze średnim i wyższym stopniem nietrzymania moczu, które chcą być aktywne i czuć się swobodnie w każdej sytuacji. Co jeszcze wyróżnia wkładki TENA Lady?

  • System Fresh Odour Control™, który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, a tym samym daje poczucie świeżości.
  • Anatomiczny kształt i udoskonalone barierki ochronne wkładek, dzięki którym jeszcze lepiej dopasowują się do ciała kobiety zapewniając skuteczniejszą ochronę.
  • Zewnętrzna powłoka, która umożliwia skórze oddychanie i zapewnia dodatkowy komfort.
  • Dyskrecja stosowania – wkładki są niewidoczne nawet pod obcisłym, dopasowanym ubraniem.

Zamów bezpłatne próbki!

Produkty marki dostępne są w wielu rozmiarach, zarówno w wersji refundowanej (TENA Lady Normal, Extra, Extra Plus, Maxi i Super), jak i nierefundowanej. Produkty TENA Lady można nabyć w aptekach i sklepach medycznych oraz dobrych drogeriach i hipermarketach. Istnieje również możliwość zakupu produktów w sklepach internetowych lub zamówienia bezpłatnej próbki wybranych wkładek anatomicznych (TENA Lady Ultra Mini, Mini, Mini Wings, Mini Plus czy Mini Plus Wings) na stronie TENA.pl oraz za pośrednictwem bezpłatnej infolinii TENA 800 60 66 68 (czynna pon.-pt. w godz. 8.30-17.30).

SCA Hygiene Products jest globalnym koncernem dóbr konsumenckich i papierniczych. Zajmuje się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą produktów higieny osobistej w ponad 90 krajach świata. Globalną marką SCA dla produktów dotyczących problemów związanych z nietrzymaniem moczu jest marka TENA.

W Polsce na nietrzymanie moczu cierpi ok. 3 mln kobiet[3]. Wysiłkowe nietrzymanie moczu to niekontrolowany wyciek moczu w trakcie czynności związanych z napinaniem mięśni brzucha (kaszel, kichanie, taniec, ćwiczenia fizyczne). Jedną z jego przyczyn może być osłabienie mięśni dna miednicy. Problem ten w znacznym stopniu dotyka kobiet w okresie menopauzy oraz po przebytej ciąży.

[1] Ogólnopolskie badanie TNS Obop „Między nami kobietami” na zlecenie marki TENA, 2013 r.
[2] U.S. Census Bureau, International Data Base
[3] U.S. Census Bureau, International Data Base.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Choroby układu moczowego. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.