SALURAN Z ALGAMI – BEZPIECZNE OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Wiosna to dobry moment na wszelkie zmiany! Odświeżenie garderoby, nowa fryzura, makijaż czy zrzucenie kilku kilogramów – takie metamorfozy potrafią zdziałać cuda. Jednak wszystkie te działania nie przyniosą oczekiwanych efektów, jeśli nie stworzymy bazy,

czyli nie zadbamy o zdrowie i nie sprawdzimy, co się dzieje w naszym wnętrzu. Piękno zaczyna się właśnie tam, dlatego zatroszcz się o siebie już teraz i zacznij od oczyszczania organizmu, o którym zawsze warto pomyśleć po zimie. Przemęczenie, brak snu, zła dieta, sucha skóra, stres – mogą być wynikiem zakwaszenia, to znak, że czas na oczyszczanie organizmu. Niestety sama dieta nie wystarczy by pięknie wyglądać. Lśniące włosy, mocne paznokcie, gładka skóra i kilka kilogramów mniej = 100% pewności siebie. Która z nas nie chciałaby tak się czuć? Sukces mogą zapewnić jedynie kompleksowe działania po uprzedniej konsultacji z lekarzem i dietetykiem. Zbilansowana dieta i aktywność fizyczna wspomagane odpowiednio dobranymi suplementami z pewnością przyniosą oczekiwane efekty. Saluran z algami to kompozycja ziół, które skutecznie i bezpiecznie wspomagają oczyszczanie organizmu i mogą stanowić bazę do dalszego etapu metamorfozy, którym jest odchudzanie. Nie trać czasu do dzieła!
Bezpieczne oczyszczanie wspomagane algami
Cena: 24 zł 60 tabletek; Stosowanie: 1 tabletka dziennie, kuracja 60 dni.
Saluran z algami to kompozycja specjalnie dobranych substancji roślinnych i mineralnych. Chlorella wspomaga funkcjonowanie pęcherzyka żółciowego, wątroby i nerek – organów odpowiadających za detoksykację. Mniszek lekarski pomaga w zachowaniu prawidłowego funkcjonowania układu moczowego, ma silne działanie oczyszczające, usuwa szkodliwe i zbędne produkty przemiany materii. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, utrzymuje równowagę elektrolitową oraz zapewnia prawidłowy metabolizm energetyczny. Skrzyp polny i pokrzywa zwyczajna to od wielu lat stosowane rośliny zielarskie, które mają właściwości moczopędne, ale i lekko napotne, które są niezbędne przy oczyszczaniu organizmu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych z wyjątkiem kobiet w ciąży i karmiących. Skład: chlorella, magnez, ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego, ekstrakt z ziela skrzypu polnego, ekstrakt z korzenia pokrzywy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroda. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.